.

.

Smart Watch За Андроид Телефони се Зголеми Злато Дами Паметни Часовници за Жени Активност на Час Фитнес Trackers Спортски отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Здравје се С

Smart Watch За Андроид Телефони се Зголеми Злато Дами Паметни Часовници за Жени Активност на Час Фитнес Trackers

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

45 во* Види случај : Ментална* Wristband материјал : не ' Рѓосувачки Челик* Тежина : 0. 【Далечински управувач за камера】 лесно Можете да фотографирате од занишан вашата рака кога ќе внесете камерата интерфејс за на мобилен телефон СТАН и снимање секој прекрасен момент.【Smart Менструалниот Циклус Предвидување : 】 Со овој паметен часовник, можете подобро да ги разберете вашите сопствени физиолошки циклус, безбедност период, опасни период и здравјето на жените.13 lb Package се Вклучени : * 1*Smart Watch* 1*Види Кутија* 1*Мулти јазик Прирачник* 1*полнач Cable Any прашања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние секогаш ќе го понуди најдоброто решение за вас.【Специјален Дизајн за Жени, Девојки】Можете да ја видите Женски физиолошки период на управување, тоа ќе ве потсети да ги поставите женски циклус функција : само менструалниот период, подготовка на бременоста период, бременост период, и мајка период.Product Overview Барања Систем : Android 4.

Главните карактеристики

* Dail Shape:
Round
* Operating mode:
Full touch screen
* Screen:
1.09inches Colorful LCD
* Color:
Black,Black Sliver
* Dial diameter:
1.57in
* Dial Thickness:
0.45in
* Watch case:
Mental
* Wristband material:
Stainless Steel
* Weight:
0.13lb
Package Included:
* 1*SmartWatch :
* 1*Watch Box :
* 1*Multi language Manual :
* 1*charger Cable :
Any questions,please kindly contact us,we would always offer best solution to you. :
Избор на клиент