.

.

Малите Деца и Кучето на Дневник Бронзена Статуа - Size: 40 L x 16 W x 24 Х.

Малите Деца и Кучето на Дневник Бронзена Статуа - Size: 40 L x 16 W x 24 Х.

DEN 408.00

Пристапност
Во достапна форма

sulpture.Градина Статуа.рачно насликани заврши.Оваа симпатична бронзена статуа користи зелен патина заврши до delineate дневникот од децата и куче седи на тоа мирно.Поставен живот-големина статуата ја претставува забавува млади деца во потрага напред со своите кутре придружник од нивна страна.Девојчето се одржи мечето додека ужива на отворено.Ова дело ќе изгледаат одлично во секој отворен простор.Големина на : 40"L x 16"W x 24"Х Тежина е : 75 Lb.

Главните карактеристики

Избор на клиент