.

.

Базен Лебди Возрасни, Езерото Лебди за Возрасни Тешки, Вода Лебди за Возрасни, Реката се Кандидира јас Спорт Дневна со потпирачи за глава, 53 Дијаметар, 2 Купот на Нос?

Базен Лебди Возрасни, Езерото Лебди за Возрасни Тешки, Вода Лебди за Возрасни, Реката се Кандидира јас Спорт

DEN 503.52

Пристапност
Во достапна форма

PAFOLO тим зема сите овие квалитет прашања во предвид и соопштенија најдобар дека може да трае : Ултра-дебело да 0. 【Повеќето Удобно】 53" круг(зголемени) карактеристики на износот на просторот palatial да дури и големите момци, особено дарежлива простор на седиштето, кој ви овозможува да навистина sprawl на, наместо да биде завиткан во тесни седишта.Мрежа седиште е и заврши околу рабовите за да се спречи расцепен, и силни(тешки pvc) за да се спротивстави на корозија од долго време потопување(Не ткаенина мрежа оние лесно да се биде corroded/кревка еднаш нурнати).Оди цевки само за мирен ум или заедно w/ вашето семејство/пријатели за партија забава. 【Најсигурни Запечатување】Зошто вашиот претходен цевки најмногу шанси да се развие протекување?Причини подолу : 1, премногу тенка; 2-ро, слабо запечатени шевовите; 3-то, протекување вентил.

Главните карактеристики

Избор на клиент