.

.

Prevue Милениче Производи Dometop Птичји Кафез

Prevue Милениче Производи Dometop Птичји Кафез

DEN 10083.36

Пристапност
Во достапна форма

Ковано железо купола на врвот конструкција нуди квалитет на изработка по прифатлива цена. 2 Нерѓосувачки челик 24 мл.чаши, дрвен костур и заоблени ивици семе guard поставени се вклучени.Тешки-должност притисни копче за заклучување на вратата плус правец-бел заклучување за да се задржи вашата птица безбеден.Стручно конструиран за лесно собранието. 24" Долго, 22" Широк и 59 1/2" Високо со 3/4" жица проред.Prevue Милениче Производи Медиум Купола на врвот Птичји Кафез Креда Бела 34522 располага со пространа и рафинирани купола на врвот roofline со екстра простор за бесење играчки и препуштајќи му се на вашиот птица рашири своите крила.Стручно се изведуваше во САД за да биде лесно да се составуваат и натоварени со сопственикот, и птица, пријателски карактеристики, нашите ковано железо изградени кафез нуди квалитет на изработка по прифатлива цена.Заоблени ивици семе чувари ви помогнат за контрола на хаос надвор од кафезот и се со помала веројатност да го оштети ѕидови или се фати на својата облека, семе guard мерења се 32 1/4" долг и 30 1/4" широк.Двете решетка и остатоци фах се отстранува и за леснотијата на чистење и интегриран кафез стојат седи на здрав, лесно возен casters.Големите пред влезната врата мерки 11 3/4" долг од 21 3/4" висока и го затвора безбедно со push копчето за заклучување плус правец-бел заклучување за да се спречи било бегство уметници од туркање на вратата се отвори.Опфатени со овој кафез се 2 нерѓосувачки челик 24 мл.храна/вода чаши, кои се заклучува во место во рамките на 4" долго преку 6" висока чаша врати и великодушно големина 7/8" дрвен костур.Заврши со трајни и елегантна бела креда боени, Prevue кафези се подложат на независна лабораторија за тестирање и се во согласност со највисоките нивоа на домашно милениче безбедност.Prevue Милениче Производи Медиум Купола на врвот Птичји Кафез Креда Бела 34522 е изградена од 9 и 10 жица и мерки 24" долго, 22" широк и 59 1/2" високо со 3/4" жица проред.

Главните карактеристики

Избор на клиент