.

.

Сребро Кристал Свадба Тиара,Headpiece Челото Тиара Накит Главата Синџир, Кристално Headpiece Свадба Коса Додатоци за Невестата Жените HP373

Сребро Кристал Свадба Тиара,Headpiece Челото Тиара Накит Главата Синџир, Кристално Headpiece Свадба Коса Додатоци

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Впечатлив дизајн,Прекрасниот Ретро Дизајн, Свежи и Убава Форма, Предизвика Разубавувањето.Совршена Декорација за Headwear/Headdress, Исклучително Шармантен, Ви Даде Чувство на Аристократ, Те Прави да Изгледаат Гламурозно, Слатки и Привлечни за секоја Прилика.Може да биде свиткана во ќе ,Оваа прекрасна коса додаток е совршен за облекување на вашата коса,прилично кристално сребро, декоративни булчински tiaras, украсени со јасни кристали.На tiaras е украсени со rhinestones, за многу искра.Седи безбедно и удобно во секое губење на текстурата.Погледнете ја деталната видео за тоа како да ги користите.Свадба Коса Додатоци, големина : 17*36 CM/6.7*14.17 ВО, Сребро.Тежина : 150g.Големината може да биде 1 инчен неточноста поради рака мерка.Овие мерки се наменети како водич да ви помогне да ја одберете точната големина.Сребро tiaras е Совршен за свадби , партија, proms, birthday (роденден), танц, посебен настан .Добар подарок за невестата, деверуша, сопруга, пријатели, браќа и мајка на вашите пријатели, љубовници " роденден, денот на Благодарноста, Божиќ.Одржување : ве Молиме обидете се да не нека додаток со вода и алкално алкохол и други сода течности.Ве молиме да ги исклучите додатокот пред да се земе вежби.Ве молиме бидете сигурни да се земе исклучите додатокот пред да одите во кревет во текот на ноќта, ве молиме да се стави додаток во затворен пакет.Добро Материјали : кристал булчински headpiece е направен од rhinestones,сребро бакарна жица,секој детал, покажува исклучителна изработка и добар квалитет.Свадба.1920-тите, тематските партија.The Great Gatsby тематските партија.Шминка или Костим партија.Матурска или враќањето дома партија.

Главните карактеристики

Избор на клиент