.

.

EuroActive Мерцедес-Бенц Lorinser ОЕМ Задните Покривот Спојлер S Класа 2000-2006 W220

EuroActive Мерцедес-Бенц Lorinser ОЕМ Задните Покривот Спојлер S Класа 2000-2006 W220

DEN 14398.80

Пристапност
Во достапна форма

ОЕМ Lorinser Покривот Спојлер За 2000 до 2006 година Мерцедес-Бенц S Класа.Нови Во Кутија.Се Подготвуваат За Сликарство.Ова е нов вистински Lorinser Задните Покривот Спојлер за Мерцедес-Бенц W220 S-Класа од 2000 до 2006 година. Оваа спојлер е стилски начин за подобрување на задниот дел на вашиот MB.Ако сте виделе било MB опремена со Lorinser додатоци, а потоа ќе се знае на драматични и огромна разлика овие производи се направи.Тоа е многу секси подобрување.

Главните карактеристики

Избор на клиент