.

.

Батерија 18650 Случај Носителот, 3 Еез 4 Слотови x 3.7 V 14.8 Volt DIY Батеријата Складирање Кутија, Паралелно Црна Пластика, Батерии Случај со Жица Води за Лемење 4 x 18650 Ltvystore

Батерија 18650 Случај Носителот, 3 Еез 4 Слотови x 3.7 V 14.8 Volt DIY Батеријата Складирање Кутија, Паралелно

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет 3x 3.7 V 18650 ABS Пластика Батеријата Кутија Држачот.Повеќенаменски Батеријата Случај Носителот : Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето; Случај за батерија; Едноставен DIY надополнување на напојување.Лесна Инсталација Батеријата Држачот За 4x 18650 : Металик пролет со жица доведе дизајн за лесна инсталација и лесен за електричното коло DIY работа.Пари Гаранција за враќање на : Ltvystore DIY Батерија 18650 Складирање Кутија Уживаат 30 Дена Безусловна Наплата/Replace.Она што Ќе Добиете : 3* 4slots Батерија 18650 Носителот Паралелно(Батерии не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент