.

.

Многу од 25 Кинеската Нова Година на Мајмун Среќа Пари Злато Холограмот $1 Сметка

Многу од 25 Кинеската Нова Година на Мајмун Среќа Пари Злато Холограмот $1 Сметка

DEN 5496.00

Пристапност
Во достапна форма

Многу од ДВАЕСЕТ и ПЕТ (25) оригинални 2016 година Кинеската Нова Година $1 Сметки на ПОСЕБЕН НИСКА ЦЕНА.Оваа нацрт-законот е подобрена со Holographic Злато слики на Мајмуни да претставуваат 2016 година Кинеската Година на Мајмун.ВИСТИНСКИ ПРАВЕН ТЕНДЕР САД $1 Сметка дека е зајакната со посебен Colorization процес од страна На Merrick Нане.Ова посебно среќни година на 2016 година е надграден со премиум Црвено Плик кој е рачно изработени со специјална Месечината Црвен и Златен Лист.На делукс плик е premium издание, направени со ултра-висок квалитет на материјалите.Секоја $1-Законот е во СВЕЖИ, ЈАСНИ, UNCIRCULATED состојба, и беше директно отстранети од недопрени завиткани Федерални Резерви запечатени пакети.Првиот U. S. Претседател, Џорџ Вашингтон, е избрана на obverse, заедно со посебни colorization шалче.Големиот Печат на Соединетите американски Држави е избрана на задната.Тука е вашата шанса да се купи многу ДВАЕСЕТ и ПЕТ (25) оригинални 2016 година Кинеската Нова Година $1 Сметки на ПОСЕБЕН НИСКА ЦЕНА.Ова посебно среќни година на 2016 година е надграден со премиум Црвено Плик кој е рачно изработени со специјална Месечината Црвен и Златен Лист.На делукс плик е premium издание, направени со ултра-висок квалитет на материјалите.Ова е можност да се стекнат со вистински Колекционерски е Објект, ВИСТИНСКИ ПРАВЕН ТЕНДЕР САД $1 Сметка дека е зајакната со посебен Colorization процес од страна На Merrick Нане.Оваа нацрт-законот е подобрена со Holographic Злато слики на Мајмуни да претставуваат 2016 година Кинеската Година на Мајмун.Ставете ја вашата цел сега, како тие се Во Акции и Превозот веднаш.Ние, исто така, бродот на меѓународно ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент