.

.

Yummoo 1Pcs Акрилик Екранот Стојат Јасно Пластика Easels Стабилна Плочи Стојат Монети Носителот на Екранот Стојат, Монети Џеб Часовници Капсули Предизвик Медали Казино Чи

Yummoo 1Pcs Акрилик Екранот Стојат Јасно Пластика Easels Стабилна Плочи Стојат Монети Носителот на Екранот Стојат,

DEN 381.60

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од високо-квалитет на акрилна смола, трајни, прекрасна и кристално јасна, и се чувствуваат мазна.Карактеристики : Тие се направени од акрил, прекрасен изглед, триаголен дизајн ги прави стабилни и мал во големина, лесно за чување и носат.Примена : Easel може да се користи за чување на пари, табела картички, бизнис картички, мобилни телефони, бисквити, слики, колекционерски предмети, минијатури, медали, мали таблички, спојувалка за токи, Цд-а, уметнички дела, итн.Големина : 43 * 55 * 8мм, мали димензии, мала тежина, лесно за чување и носат.Употреба : Многу погодна за разни колекционерски предмети, како што се : предизвик монети, медали, монета плочи, воздух монета капсула носители, воена или предизвик медали, минерали, фосили, matchboxes, камења, полицијата и оган амблеми, политички копчиња, џеб часовници , Џебен нож, разгледница, CD, спортски картичка, нож, путер плоча, итн.Опис : Материјал : транспарентна acrylic Height : 55 MMSize : 43 * 55 * 8 MMThe пакување вклучува : 1 x екранот stand Package Including1 x екранот стојат.

Главните карактеристики

Избор на клиент