.

.

ABLIN 7x5ft Божиќ Фото Позадина Зелени Дрвја Топла Светла Зимски Улица Сценографијата Фотографија Позадина Семејството Партија Украси Среќен Божиќ Банер Photoshoot Реквиз?

ABLIN 7x5ft Божиќ Фото Позадина Зелени Дрвја Топла Светла Зимски Улица Сценографијата Фотографија Позадина Семејството

DEN 1423.20

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 7ftx5ft (2.1 m ширина x1.5m висина).Материјал : Тенок винил професионални фотографски крпа без џеб,кој ги комбинира предностите на висок квалитет и светла живописни бои.Карактеристики : Висока резолуција и јасна слика,не се одраз и избледени,лесни,може да се избриша со вода,лесно е да се чува чист.Топло Совети : 1.Само во позадина се вклучени,објектот ќе биде пратена од укината.2.Железо на грб со ниска температура може да се отстрани набори.Употреба : Идеален за фотографии,слики,фото кабина,дома декорација,завесата и така натаму.Тоа е исто така се користи за свадба,новороденче,birthday (роденден), бебе туш,фестивали,дипломски и уметнички портрет.Пакет Содржина:Само една фотографија позадина (Укината ).Позадина Стои и клипови не се вклучени.За Набори : Со цел да се олесни транспорт и пакување, на оваа фотографија позадина ќе биде укината за да ја испратите, Тоа ќе доведе до набори (Ако предвид огради ве молиме внимателно да се купат).Но, не грижете се, тоа не ќе влијае на користењето, обновување метод како што следува : 1.Употреба на железо, нежно пеглање од назад, притискање на назад ,за да одбегнете потенцијални пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо ќе биде убаво мерка.2.Roll up цврсто со еден цилиндар, и чекање за 3-4 дена,набори ќе биде речиси отстранет.За Слика : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот, бидејќи на многу фактори.(како што се камерата квалитет и monitor settings.)2.Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated, кога ќе ја видите одблизу, но јас бидете сигурни дека се погодни само слики кои се користат за капки за да се обезбеди повеќето реални изглед е можно .Costomized Услуга : големината на овој позадина е погоден за повеќето деца за да фотографирате.Ако сакате поголема големина, ние, исто така, поддршка на персоналните прилагодување позадина ,исто така,ако сакате да ги прилагодите на позадина на лични посветен слики,ве молам само да пратите порака до нас.Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме ни e-mail и ние ќе се направи ситуација во право.

Главните карактеристики

Избор на клиент