.

.

DWJ Коњ одѕивот на гласачите Ќебе, Зима Дебел Памук Коњ Јакна со Монтажни Шамија, Коњ Грижа Килим Ripstop Коњ Облека (Сина 145CM)

DWJ Коњ одѕивот на гласачите Ќебе, Зима Дебел Памук Коњ Јакна со Монтажни Шамија, Коњ Грижа Килим Ripstop Коњ

DEN 1773.60

Пристапност
Во достапна форма

Памук.Напредни материјали : силна, не ќе солза, мека и дише, да ги задржи вашиот коњ и удобно во текот на целиот ден;.Сонце, windproof, водоотпорен, солза-доказ : заштита на коњ кожата од штетници, го рефлектираат сончевата светлина, и да се обезбеди повеќе од 75% УВ блокирање заштита;.Се згусне и се задржи топло : Дебел памук, се задржи топло во зима, но во исто време нема да се ограничи на коњот активности, удобно и безбедно;.Лесен за чистење : монтажни, машина перат, лесен за чистење;.Ако имате било какви прашања, можете да пишете ни и ние ќе се реши тоа за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент