.

.

ZNBJJWCP Жените Headband Солидна Спортска Работи Headwear Фитнес Јога Еластична венчиња Женски Миење Шминка Водат Коса Додатоци (Боја : A)

ZNBJJWCP Жените Headband Солидна Спортска Работи Headwear Фитнес Јога Еластична венчиња Женски Миење Шминка

DEN 1048.56

Пристапност
Во достапна форма

Мажите и жените спортски headbands, спорт фитнес, тенис.На рака-стил headband, носат за долго време без да се навлажни, вежба за да предизвикаат пот.Различни прилики, лесно да се контролира.Шиење технологија, рафинирани и убава, лесно да се носат.Дише, пот-апсорбирање, анти-здодевен и мека.Име : машки и женски спортски коса band Color : како што е прикажано below Ruler должина : 105 CM, ширина : 6 CMProduct материјал : полиестер + spandex Men и женски спортски headbands, спорт фитнес, тенис.На рака-стил headband, носат за долго време без да се навлажни, вежба за да предизвикаат пот.Различни прилики, лесно да се контролира.Шиење технологија, рафинирани и убава, лесно да се носат.Дише, пот-апсорбирање, анти-здодевен и мека.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент