.

.

Спајс Изолирани Ручек Торба за Возрасни Деца Студентите + Сет од 3 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење

Спајс Изолирани Ручек Торба за Возрасни Деца Студентите + Сет од 3 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење

DEN 962.40

Пристапност
Во достапна форма

8 литарски термо торба со рамо, рака : димензии 22 x 16 x 22.5 cm.Поместена термичка обвивка за да се задржи топло и ладно.Капацитет 8 литри - Двојно пониска оддел 5 литри и топ 3 литри вода.Димензии : 25 x 16 x 22.5 cm.Сет од 3 прибор за јадење во нерѓосувачки челик перат во машина за перење.Термо торба : можете да го носат ручек за возрасни и деца, благодарение на прилагодливи рамо, рака и совршен за работа, училиште, излети и рекреација.Капацитет 8 литри.Димензии : 25 x 16 x 22.5 cm (9.8 x 6.3 x 8.9 инчи) висока.Поместена термичка обвивка за да бидете кул и топло Долг живот zip Двојно оддел, под 5 литри и горниот оддел на 3 литри за овошје или пијалоци до две шишиња.Голем капацитет над 8 литри Мулти-џебови 2 напред и три задните Дизајнирана и наменета за совршено содржат Зачин од не ' Рѓосувачки Челик Amaryl Храна Потоплите.Сет од 3 нерѓосувачки челик прибор за јадење машина за миење садови-safe – Вилушка – Нож – Лажица.

Главните карактеристики

Избор на клиент