.

.

Преносни Расклопна Кулер Торба, 30 Може да се Изолира Leakproof Мека Еднострани Пијалаци Tote со Рамо, Рака, Складирање Џебови Организаторите (Големина : 85l)

Преносни Расклопна Кулер Торба, 30 Може да се Изолира Leakproof Мека Еднострани Пијалаци Tote со Рамо, Рака,

DEN 336.00

Пристапност
Во достапна форма

Во случај производот не успее да работат поради транспорт штета по приемот, треба да ги контактирате и да се обезбеди детален опис на проблемот (слики се приоритетни).➽Attention All производи ќе помине нашата контрола на квалитет пред да замине на фабриката.Добредојдени да ги споделат, ако имате било какви забелешки или предлози, ние ќе го слуша внимателно и да се подобри.✿Здраво!добредојдовте на нашата продавница!Вие сте добредојдени да ги споделите вашите повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Обично, тоа трае од 15 до 30 дена и за превоз.Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.➽Tips Decorative предмети кои не се вклучени во екранот на производот фотографии.➽Ако ви треба други модели, ве молиме контактирајте ме, ние се чуваат различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница да check The времето за испорака е 15-25 дена, и превозот метод е утврдена од страна на вашата земја/регион.☀Вие сте добредојдени и споделување вашите повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Опремен со поместена сметководствена рачка, водоотпорен патентите, на дише mesh страна џеб.Чувајте ги вашите лични предмети чисти и лесно да се движите сè, од напред-назад или во вашиот дом одеднаш да го направи животот полесен.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил во време, и ние ќе ги преземе иницијатива за решавање на проблемот.Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи разлика од 3-5cm, ви благодарам за вашите снимањето. 【ДОБАР КВАЛИТЕТ Вклучува изолирани пред џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент