.

.

Голф Нето 10x7ft Преносни Голф Пракса Нето w/торбичката за Внатрешна Отворен Двор Возење Притискање Chipping Обука Нето

Голф Нето 10x7ft Преносни Голф Пракса Нето w/торбичката за Внатрешна Отворен Двор Возење Притискање Chipping

DEN 1499.76

Пристапност
Во достапна форма

【Трајни Изградба】Нашите голф притискање на мрежата е изградена со силна столбови база рамка и издржливи 7 ply knotless пребивање, ќе трае со години на употреба.Засилен дебели fiberglass пол uprights да сите да ги апсорбира влијанието на топче за голф. 【Професионален Дизајн】Агол во облик на структура и ажурирани подолго земјата удели за дополнителна стабилност, уникатен навалите агол дизајн, автоматски се враќа топката на корисникот, освен проблемот за подигање на топката и не на штета на топче за голф дрво/мермер/плочка подови. 【Голема Пракса Област】Погоди секој шут со доверба.Голем простор да се соберат секој шут на 10ft W x 7ft H ширина нето површина, да ви даде многу простор да се погоди некој клуб од возачот на топчето оптоварување и хит на интернет. 【Преносни и Лесно Подесување】Лесен и доаѓа со трајни за носење, па можете да ги преземат тоа насекаде.Лесно отстранливи дизајн, брзо поставување/дефект, без потребни алатки. 【Идеален За Употреба】Идеален за внатрешна и надворешна употреба, како што се двор, парк, гаража, подрум и така натаму.Совршен за сите возрасти љубители на голф и професионални играчи, за голф штрајк, вештини вежби на играта.

Главните карактеристики

Избор на клиент