.

.

Лебдечки Полица - Железо Уметност Цевка Борови Дрва Ѕид Полица, Декоративни Екранот за Трофеј Багажник, Публикации Цвет Мирување Ѕид DIY Shelving (4 Стилови)

Лебдечки Полица - Железо Уметност Цевка Борови Дрва Ѕид Полица, Декоративни Екранот за Трофеј Багажник, Публикации

DEN 1288.80

Пристапност
Во достапна форма

Железо уметност полица, носивоста силен, издржлив.Задебелена борови дрва одбор, водоотпорни и отпорни на влага, не е лесно да се деформира.Селски Индустриски DIY рачно изработени Мултифункционален Загради.Убава и практична,простор за заштеда на енергија.Треба да се состави лесно.Спална соба, кујна, дневна соба, бар, кафуле, без разлика на тоа што прилика тоа е најдобриот избор.Се создаде атрактивна ѕид со овие пловечки полица организаторите, чување и прикажување на колекционерски предмети, фотографии, патување mementos или било какви други домашни décor објект.Ние и ветуваме на 90 Дена Гаранција за враќање на Парите и пријателски услуги на клиентите.Ако постои проблем како да се оштетат или примите неисправни објект, недостатокот на додатоци, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат.Се создаде атрактивна ѕид со овие пловечки полица организаторите, чување и прикажување на колекционерски предмети, фотографии, патување mementos или било какви други домашни décor објект.Декоративен и функционален одговара за било кој ѕид и за било каков вид на décor стил за да го прикажете вашиот висок квалитет на живот.Тема : a.Простор за заштеда; б.Водоотпорен и влага доказ, цврсти и издржливи; c.Целосната-отворен стил за прикажување на вашиот книги или колекционерски предмети; d.Лесен за монтажа 1.Овој производ содржи само со Подвижна Полиците и не содржи било какви други предмети. 2.Поради прирачник за мерење на производ големина ќе има одредена грешка, поради различни рефлектори и различни екран бои, вистинскиот објект, може да имаат одредена боја разлика.Ве молиме погледнете го вистински производ примени. 3.Времето за испорака е генерално 12-16 дена.Ако не го добиете вашиот купување информации во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето. 4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент