.

.

Pistil Жените Париз Headband

Pistil Жените Париз Headband

DEN 912.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Други Влакна.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие.Страна поврзана со flecks на контраст боја, екстра ширина и нежна коси.Бисерна школка копче затворање кои можат да бидат обезбедени на сите, насекаде низ поврзана за совршено се вклопуваат.Една големина, Прилагодлив назад затворање.Unlined headband.Било headband може да послужи за практични цели на држи назад на вашата коса и чување на вашите уши топло, burt нашите постигне таа задача со покачена стил, punctuating на вашиот изглед со прекрасен боја и текстура.

Главните карактеристики

Избор на клиент