.

.

Шампион во машка Долг Ракав Т-Маица Качулка, Скрипта Логото

Шампион во машка Долг Ракав Т-Маица Качулка, Скрипта Логото

DEN 624.48

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дебели, трајни памучна ткаенина.Изгледа како sweatshirt, се чувствува како tee.Направени со следат U. S. одгледува памук, со која се бара од 2 до 5 пати помалку вода.Разноврсна качулка за потоплите температури.Во прилог аспиратор со прилагодливи заврзана drawcords.Пред kanga џеб за лесни за складирање.Ребрести ракав.Мека скрипта логото лента на грбот на вратот.Ткаени taglet на левата страна за додаде стил.Иконите В печ логото на лево ткаенината.Конечно, качулка можете да го носат година.Направен од дебела, трајни памучна ткаенина, па таа се чувствува како мека како вашиот fave tee, ова Midweight Џерси Качулка има прилагодливи drawcords, пред kanga џеб, ребрести ракав, и ткаени taglet додава дополнителна доза на стил.Сплит скрипта логото зборува за Шампион атлетик наследство.Дел од нашиот Шампион Направи иницијатива, ние ги користиме следат U. S. одгледува памук, со која се бара од 2 до 5 пати помалку вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент