.

.

Електрична Печка Носители, Микробранова Печка Рек Кујна Полица, Црна Складирање Полици Ѕид Полица, Кујна Пан Тенџере Рек Организатор Aeronautical Алуминиум, Тежина Имај?

Електрична Печка Носители, Микробранова Печка Рек Кујна Полица, Црна Складирање Полици Ѕид Полица, Кујна Пан

DEN 1487.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Материјал : Aeronautical Алуминиум, цврсти&лесен.Димензии ѕид-монтирани решетката е 23.6" x 15.5", тежина имајќи 80 lb, со тоа безбедност круг агол, погоден за производство на Електрична Фурна, Микробранова Печка итн.Со едноставна инсталација-ова микробранова рек полица може да се стави над печки-совршен за мали место како dorm соба, стан, кујната или во спалната соба.Се користат горниот простор со 2 или 3 слој со користење на нашиот ѕид полици.Кујна ќе бидат организирани во уредни и чисти по користење на нашиот ѕид полиците, ги собереш неуредна расположение!.

Главните карактеристики

Избор на клиент