.

.

TongLingUSL Врати Телото Во Пенкалата Clavicle ' Рбет Назад Рамо Поддршка Појас Дел На Грбот На Телото Корекција Спречува Slouching Унисекс (Големина : M)

TongLingUSL Врати Телото Во Пенкалата Clavicle ' Рбет Назад Рамо Поддршка Појас Дел На Грбот На Телото Корекција

DEN 2052.00

Пристапност
Во достапна форма

Предмет Тип : Протези & Поддржува.Материјал : Композитни Материјали.Ефект : Ослободување На Болка Од Болест.Број На Модел : 10238. На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Број на модел : 10238item name1 : положба на Телото Correctoritem name2 : положба на Телото Correctionfetures : Назад рамо ' рбет supportsuitable за : човекот и women1 : положба на Телото Пенкалата women2 : положба на Телото Пенкалата mensize : S, M LSports & Отворено / Sports & Фитнес / Вежбање & Фитнес / Accessories / Ремени.

Главните карактеристики

Избор на клиент