.

.

Meilishuang Кујна Кука, Ѕид Декорација, Апарати За Кука, Апарати За Домаќинство, Кујна Кука, Бања Ѕид Кука, 2 Парчиња

Meilishuang Кујна Кука, Ѕид Декорација, Апарати За Кука, Апарати За Домаќинство, Кујна Кука, Бања Ѕид Кука,

DEN 1570.08

Пристапност
Во достапна форма

Применливи сценарија : кујна, купатило, зад вратата, чевли кабинет,.Како да го користите : Излупете исклучување на капак од издаденост, тогаш местото на јадицата на мазна површина.Боја : Слика боја.Функција : погоден за бесење јакни, пешкири и бањарки, џогерите, метли, јакни, капи, торби, чадори, шалови, копчиња, паричници, растенија, кујнски прибор, лажици, spatulas.По-продажбата на услугата : Доколку е потребно, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.Цврсти пластични кука-транспарентна пластика кука заштедува простор и нема ноктите, совршен за бесење палта, пешкири и бањарки, џогерите, метли јакни, капи, багаж, чадори, шалови, копчиња, паричници, растенија, кујнски прибор, лажици, spatulas, транспарентни design Super водоотпорен и масло-отпорни, овие куки се многу модерно и модерен.На секојдневен стил на вратата ѕид куки надополнува повеќето домашни декорации и нерѓосувачки челик куки.Може да се користи во различни локации.Тешко и мазни површини не се препорачува, како што се плочки, фрижидер врати, гардероби, мермер, дрвени плочки, керамика, огледала, од нерѓосувачки челик, пластика, текстури, во спротивно ќе падне или оштетување на вашите ѕидови, лесен за употреба Само излупете го исклучите за да го означите капак на објектот и место на јадицата на мазна површина-најдобар избор за Божиќ декорација-идеален за бесење Божиќ банери, ПРЕДВОДЕНА string светла, снегулка декорација, Божиќ топки, Божиќ чорапи, Божиќ Гарланд, C бадник лента и лак, борови гарланд, бел Божиќ декорација и разни партија и празник украси.

Главните карактеристики

Избор на клиент