.

.

За LEXUS ОЕМ ФАБРИКА ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР 2017 IS200T/ IS300 (ЦРН КАВИЈАР, 223)

За LEXUS ОЕМ ФАБРИКА ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР 2017 IS200T/ IS300 (ЦРН КАВИЈАР, 223)

DEN 13600.08

Пристапност
Во достапна форма

За LEXUS ОЕМ ФАБРИКА ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР : БОЈА - ЦРН КАВИЈАР, 223 го Подобрува храбар аеродинамичен присуство на возилото Боја-внесени прецизно одговара на возила Произведени од високо-квалитетни, трајни и лесни материјали Додава препознатлив стил на возило ОВА Е ДОДАТОК НА ФАБРИКА СПОЈЛЕР ОВАА ТОЧКА НЕ ДОЈДЕ СО INSTALATION ОБРАЗЕЦ ДЕЛ БРОЈ PT938-53140-DT FITMENT : 2017 IS200 T / IS300 КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ : ОВОЈ ДЕЛ Е НОВА И СЕ ПРОДАВААТ од СТРАНА на ОВЛАСТЕНО За LEXUS ДИЛЕР.ОВОЈ ДЕЛ ДОАЃА СО LEXUS 12 месеци ГАРАНЦИЈА ДЕКА МОЖЕ да СЕ КОРИСТИ ВО БИЛО За LEXUS ПРОДАВАЧ ВО сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент