.

.

KGDC Пилатес & Јога Мат Почетник Не се Лизга Дебели Гума Јога Мат Дома Мат Фитнес, Јога Мат Седиште Перница Вежба Душеци

KGDC Пилатес & Јога Мат Почетник Не се Лизга Дебели Гума Јога Мат Дома Мат Фитнес, Јога Мат Седиште Перница

DEN 4436.88

Пристапност
Во достапна форма

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години да дојде.Двострано анти-пропадна технологија, површинскиот слој користи microcrystalline анти-пропадна кристал полимер структура, која во голема мера го подобрува анти-пропадна степен на површината за контакт; дното користи гума, која има висок коефициент на триење, висока compressive strength, и обезбедува силна потпора.Ефикасни се враќа, се вклопуваат во споеви и подобра заштита на зглобовите. 1.5 mm свитлива, повеќе практично да се спроведат.Погоден за училница и семејни активности, како и активности на отворено како што кампување, риболов, излети и плажи.Вежба мат за јога, пилатес, и други тренингот routines Product Име : Јога Mat Product материјал : rubberprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3cm, ве молам прости me2. Производ слики не се вклучуваат предмети освен products3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молам прости ми.4. Горенаведените податоци за повикување само.Димензиите се мерени рачно.Секоја променлива може да биде различна.Види вистински производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши ова прашање што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7.Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ние ќе започне во 1-3 дена, се проценува дека времето за испорака е за 15 дена, ве молиме да бидете трпеливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент