.

.

uxcell Батеријата Заврши ПВЦ Топлина се Намали Цевки 65mm Рамен Ширина за АА Напојување 5 Метри Должина, Бела

uxcell Батеријата Заврши ПВЦ Топлина се Намали Цевки 65mm Рамен Ширина за АА Напојување 5 Метри Должина, Бела

DEN 275.76

Пристапност
Во достапна форма

ПВЦ топлина се намали цевки за АА напојување.Shrinkable Температура : 80℃; Намалување на Стапката : 48%(пресек)и 5%(лонгитудинални).Станот Ширина : 65mm/2.56-инчен; Должина : 5 M/16.4 ft; Температура Опсег : -40℃ до +105℃; Греење алатка : Топол Воздух Tools.Добра изолација, мека, стабилни перформанси, брзо намалување.Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме место ПВЦ топлина се намали цевка на ладно место за да се спречи деформација поради висока температура.

Главните карактеристики

Избор на клиент