.

.

Ла Vivia рачно изработени Beaded Индискиот Мода Накит Тиркизна Сина ЦРВЕНА Сива ОГАН Боја Дијамант Мушка Работа Раководител Бенд Накит 25-191

Ла Vivia рачно изработени Beaded Индискиот Мода Накит Тиркизна Сина ЦРВЕНА Сива ОГАН Боја Дијамант Мушка Работа

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рачно Изработени Beaded Индискиот Мода Накит Headband, Модни Накит, Мајчин Американски Стил Накит.Одлично за сите прилики рачно изработени со квалитетни монистра.Сигурни да се биде удобно кога се носи со сите глава големини.Тренди и модерен Одличен додаток и подарок.Метал : Никој Материјал : CZ СЕМЕ МОНИСТА Тежина : 52 g Max Width : од 1,5 инчи.Рачно изработени Beaded Индискиот Мода Накит ТИРКИЗНА СИНА ЦРВЕНА СИВА ОГАН БОЈА ДИЈАМАНТ BEADWORK ГЛАВАТА БЕНД HANDMAD , Beaded главата бенд убаво рака beaded еден мушка во време со мала големина 11/0 Семе Мониста.Beaded Главата Бенд , Должината На Beaded Дел Е 19.0 Инч.Beaded Дел не е растеглив .Црна растеглив дел е од 4 инчи Со Од Отворен Простор.Семе Мониста Боја - Бела, црвена, црна, сина, тиркизна, жолта.Метал : Никој Монистра : Семе Мониста Тежина : 52.0 g Должина : Beaded Појас 19 инчи Max Width : 1.5 инчен 25-191 Внимателно Прочитајте ги користиме Fed Ex, DHL , TNT, Каде во Директна услуга достапна на овие Меѓународни Couriers .Во случај на оддалечена локација каде се Fed Ex, DHL , TNT услуга не е достапна , Ние брод од страна на Индија Пост , Објектот ќе биде Предаден во Рок од 48 часа по исплата е расчисти време на испорака обично трае 2-3 недели, (max 4 недели), во зависност во која земја & локација Клиенти се одговорни за давачки и ДДВ се наплаќа од нивната земја на живеење.Ние ви препорачуваме да се јавите во вашата локална царинска испостава ако имате прашања во врска со ова.

Главните карактеристики

Избор на клиент