.

.

HOLPPO Голем Леб Кошница Кошница со Леб Рачки, Ткаени Складирање Кошница Дома Креативни Десктоп Освежување Кутија, за Леб и Складирање Декорација на Овошје (Големина :

HOLPPO Голем Леб Кошница Кошница со Леб Рачки, Ткаени Складирање Кошница Дома Креативни Десктоп Освежување Кутија,

DEN 1742.40

Пристапност
Во достапна форма

[Состав структура] : железо рамка структура е лесен, едноставен и искрен, вентилирани и дише.Посебна мрежа на структурата на понудите збогум на мувла и мирис. [Manual Меморија] : Уметници ќе ткаат на алги собрани по серијата од комплицирани процедури, како што изложеност и впива.За уметници, ткаење не е само занает за да заработуваат за живот, но исто така извршување на радоста на животот. [Нашата Филозофија] : Дома Мебел е како луѓето изразување на луѓето и верувања личност, посветена на создавање на природен, здрав и удобен начин на живот.Застапување на природни материјали, фокусирајќи се на handcrafts, и посветување поголемо внимание на здравјето и заштита на животната средина.Зен и природата. [Слама stora кошница] : Вода hyacinth трева рачно ткаени свежи природни бои, едноставни, природна, опуштена, модерен и едноставен стил.Кога тоа не држи леб, овој сестран кошница може да се одржи дополнително производство на countertop или содржат закуски во провизии.Задржи вашата кујна уреден и организиран во стилот.Да се исчисти, избрише со влажна крпа и сува крпа.Не се стави во машина за миење садови.Име на производ : Креативни складирање basket Commodity материјал : вештачка трева PPProduct големина на : 30*20*13.6 см, 34*24*15.3 см, 38*28*18cm Product стил : едноставен style Installation инструкции : нема потреба да го инсталирате【Карактеристики】1. Имитација Ратан PP, добар квалитет, еко-пријателски.2. Полиран површина, мазна површина и без проблем.3. Рачно изработени кошница за леб, кујна употреба, на плоштадот ратан овошје кошница за овошје превозникот, фабрика тенџере маска или складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент