.

.

Прирачник Четка за Заби Мека Четка за заби Микро Нано Прирачник Четка за заби Со 10000 Наежвам за Возрасни Деца 8 Pack Боја Може да се Разликуваат Интерденталните Четка (

Прирачник Четка за Заби Мека Четка за заби Микро Нано Прирачник Четка за заби Со 10000 Наежвам за Возрасни Деца

DEN 730.56

Пристапност
Во достапна форма

Откако ќе се обиде на овој прирачник четка за заби, ти никогаш нема да се вратиш назад.Услужни влакната на четката ви помогне да се спречи заби рецесија од агресивни четкање.Повеќе од 10.000 доста мека микро нано влакната, навлезат во sulcus на забите и непцето, длабоко и непречено да ги чисти забите и ги отстрани валкана, без повреда на забната глеѓ.Оваа delicately дизајниран четка за заби усвојува нано технологија, одлична за оние кои имаат кршливи заби и други заби поврзани со грижи.Микро нано прирачник четка за заби мерки 2.4 cm*18.6 cm 0.9"*7.3".Оваа четка за заби се справи со е изработен од пластика.Мажи & Жени Четка Функција Ултра парична Казна Конец Заострените Влакната Аглеста за Тешко да се Постигне Места.Име на производ : Нано Toothbrush Function : Clean Size : 2.4 cm*18.6 cm 0.9"*7.3"Четка рачка материјал : plastic Usage : Manual Number на четки за заби : 8 Applicable објект : возрасни studentsprompt No потребата за груби и тешко четки.Вие треба супер мека четка за заби да ги заштитите вашите заби.Нашите заби е наменета да се користи повеќе пати, дури и до неколку недели!Ќе бидете изненадени од тоа колку долго нашите заби белење на заби минатата, во споредба со нашите конкуренти.

Главните карактеристики

Избор на клиент