.

.

ЕГО Тактички Ограничено Издание Дизајн УВ-Печатени кон MAG845 Областа Случај Компатибилен со Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2 Генерал-2020) (4.7) воздухопловната Б-17 Самоубиец

ЕГО Тактички Ограничено Издание Дизајн УВ-Печатени кон MAG845 Областа Случај Компатибилен со Apple iPhone 7,

DEN 958.80

Пристапност
Во достапна форма

Оваа 100% Автентично, Направени во САД Magpul Индустрии Областа Случај, низ волшебниот процесот на УВ Ласерско Печатење, ја создале оваа неверојатна еден-на-еден вид случај за Apple Apple i Phone 7, i Phone 8 и i Phone SE 2 (2 Генерација 2020 Верзија).Оваа 100% Автентично, Направени во САД Magpul Индустрии Областа Случај, низ волшебниот процесот на УВ Ласерско Печатење, ја создале оваа неверојатна еден-на-еден вид случај за Apple Apple i Phone 7, i Phone 8 и i Phone SE 2 (2 Генерација 2020 Верзија).Секој Случај е Направен за Да Ред и Обичај Испечатени од страна на Американски Patriots на ЕГО Тактички во Портокалова Couty, Калифорнија.Оваа Limited Edition Magpul Областа Случај за i Phone на Apple 7, i Phone 8, i Phone SE(2020 Верзија (4.7" Екран) е полу-цврсти маска за цел да обезбеди основни заштита во областа.Направен од флексибилни термопластични, на Magpul Областа Случај со Ограничено Издание Прилагодување од страна на ЕГО Тактички карактеристики PMAG-стил ребра за дополнителна контрола, snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување, и слајдови лесно во и надвор од џебовите без snagging.Дизајнирани и произведени во U. S. A.!.

Главните карактеристики

Избор на клиент