.

.

Jianglihxp Само Врв Јас Ветувам Мажи/Жени Мода Snapback Бејзбол Капа,Прилагодлив Трендовски Возач На Камион Капа

Jianglihxp Само Врв Јас Ветувам Мажи/Жени Мода Snapback Бејзбол Капа,Прилагодлив Трендовски Возач На Камион

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

Предвремени затворање.Висок квалитет : 100% polyster.лесни, издржливи, мазна.бејзбол капа е погодна за секој сезони, го прави удобно и мода да се носат.Заштита од сонце и повод : заштита на вашата кожа од штетните uv зраци и да ја задржите вашата коса од вашето лице и очи со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.Една големина одговара на повеќето : прилагодлив затворање обезбедува флексибилни одговара.одговара за мажи, жени и млади.одлична идеја за денот на мајката/ таткото ден/ роденден/ божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.Уникатен и исклучителен дизајн : оваа капа не се користи само високо-квалитетни материјали во ткаенина, но, исто така, користи напредна технологија на печатење да се печати убави модели на шапка.ова изгледа многу кул.тоа е многу практично.тоа ги задоволува вашите мода и практичност.Ако имате било какви прашања на нарачката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент