.

.

ONIVA - Пикник Време бренд На движење Ручек Кулер Tote Отворено Пикник Ќебе, 10 x 6 x 10.5, Пријатели Централ Перк-Црна

ONIVA - Пикник Време бренд На движење Ручек Кулер Tote Отворено Пикник Ќебе, 10 x 6 x 10.5, Пријатели Централ

DEN 802.56

Пристапност
Во достапна форма

ПРИЈАТЕЛИ НА движење - Воведување на Централна Перк OTG Ручек Поладна од Oniva, Пикник Време бренд.ЛЕСЕН ПРИСТАП - пред zippered додаток џеб во овој пренослив кулер торба продавници вашиот телефон, паричник, и копчињата со посебна област за полица-стабилна предмети.ИНТЕЛИГЕНТНО ДИЗАЈНИРАН - Овој мал ладилникот се одликува со лесно избрише чиста кулер дел и Велкро страна ремени за зголемување на преградата за јачина на звук.ПРИЈАТЕЛИ ПОДАРОК - Мерење на 10" x 6" x 10.5", оваа кулер прави фантастичен подарок за било Рос, Рејчел, Чендлер, Моника, Џои, или Фиби.Од пикник екскурзии да гастрономски Моника-prepped ручеци на училиште или канцеларија, Пријатели OTG Ручек Кулер е фантастичен прилог на секоја социјална излет.Кој на 90-тите години-шик Пријатели логото, ова е ручек ладилникот нема Централ Перк приврзаник треба да биде без.Овој софистициран ручек торба е двојна преграда дизајн може да се справи со ладни и топли предмети.Главната преграда е изолирана за да се обезбеди храна останува само правото температура, додека неговата надвор од купето е совршена големина за чување nonperishable предмети.Треба повеќе простор?Не се плашете!Главната преграда нуди да се прошири дизајн за да се обезбеди доволно простор за вашиот ручек и оние средината попладне munchies.

Главните карактеристики

Избор на клиент