.

.

Clairefontaine Kraft Хартија, 135 g, A4, 50 Листови

Clairefontaine Kraft Хартија, 135 g, A4, 50 Листови

DEN 391.92

Пристапност
Во достапна форма

Хартија А4 (А4) во големина.Трудот е направен од 135 gsm Clairefontaine Kraft хартија.Трудот е киселина слободни.На хартија може да се користи со Инкџет или ласерски печатач.На хартија доаѓа во пакување од 50 листови.На Clairefontaine Kraft хартија А4 големина и е 135 gsm во тежина.Хартија може да се користат во рамките на изработката, уметност и повеќе.На хартија киселина е бесплатен и е погодна да се користат во рамките на ласерски и инк-џет печатач.На хартија доаѓа во пакување од 50 листови.

Главните карактеристики

Избор на клиент