.

.

siduater Заштитни Случај за AirTag 2021, Премија СТП Кожа Tracker Носителот со Клучните Синџир, Лесна за Носење AirTag Покритие за Вашите Додатоци, Копчиња, Ранци, Лагер Кеси, Црна

siduater Заштитни Случај за AirTag 2021, Премија СТП Кожа Tracker Носителот со Клучните Синџир, Лесна за Носење

DEN 1257.60

Пристапност
Во достапна форма

????Заштитна маска направена од СТП кожа е професионално дизајнирана за ново објавени Air Tag (Air Tag не се вклучени); метален клуч синџир не е лесно да ' рѓа за долго време се користи. ????Компактен покрие со клучните синџир лесно да се биде обврзана да ги други работи како што се копчиња, автомобил копчиња, ранец, лагер кеси за таблет или компјутер да помогне да се носат со вашиот Air Tag. ????Hight квалитет СТП кожа материјал, пот-доказ, отпорно на гребење и издржливи во употреба, лесно да се отвори/затвори пролет прстен затворач помош на брзи заклучи/отклучи. ????Шупливи кружни случај покрие со покрена rim како тампон против удари за вашиот Air Tag во секојдневна употреба; лесен дизајн додава само малку тежината на уредот. ????Едноставно, но роман дизајн за одржување Air Tag, лесен за употреба и носат со; Ако нешто тргне наопаку, ве молиме кликнете на [контактирајте со продавачот] и контактирајте со нас.Ве молиме купувачите со доверба.Компатибилност : Специјално дизајниран за да се надополни и да се заштитат Новите Air Tag 2021.Опис на производот : ➤ Квалитет вистинска кожа материјал со метален клуч синџир за да се обезбеди целосна заштита од капки, шокови и гребнатини.➤ Лесен дизајн со лесно заклучување/отклучување пролет прстен затворач, може да помогне да се поврзе на Air Tag со вашата дневна neccesities како копчиња, автомобил клучеви, вреќи, лагер кеси за таблет или компјутер, така што предмети може да се trackable.➤ Едноставно, но роман дизајн за одржување Air Tag, висок квалитет faux кожа, пот-доказ, отпорно на гребење и издржливи во употреба.Пакет се Вклучени : 1 x Заштитна Маска за Air Tag 2021.

Главните карактеристики

Избор на клиент