.

.

Деца Силикони Четка У Облик: 4PCS У Облик на Цртан филм Четка за заби со Силиконски Четка Глава У Тип Белење Масажа Четка за заби Целата Уста Четка за заби со Рачка за Д

Деца Силикони Четка У Облик: 4PCS У Облик на Цртан филм Четка за заби со Силиконски Четка Глава У Тип Белење

DEN 244.56

Пристапност
Во достапна форма

Светла боја и удобно искуство, дозволете вашите деца сакам четкање на забите.Совршен за деца заби, комфорно и безбедно.удобен за носење и чување.Четката да може ефективно да проблеми со забите и нека вашето бебе да имате здрави заби.Дршката е удобно да се одржи и зафат, децата се нивните заби себе.Водоотпорен и перат, оваа четка за заби може да се мијат со вода, да ги задржи на забите се чисти и хигиенски.Опис Деца Силикони Четка У Облик : 4 PCS У Облик на Цртан филм Четка за заби со Силиконски Четка Глава У Тип Белење Масажа Четка за заби Целата Уста Четка за заби со Рачка за Деца.Карактеристики - Боја : Небо - сина, Светло Зелена - Материјал : Силикон - Големина : 3. 14 X1. 97 X0. 51inch Пакет, Вклучувајќи 2 x Детска Четка.

Главните карактеристики

Избор на клиент