.

.

Oqplog за AirTags Воздух Ознака Случај Цртан филм Симпатична Kawaii Силикони за AirTag Воздух Ознака Случаи Карактер Мода Кул Смешно Забава Клип Дизајн Airtage GPS Покрива Кожата Cara

Oqplog за AirTags Воздух Ознака Случај Цртан филм Симпатична Kawaii Силикони за AirTag Воздух Ознака Случаи

DEN 258.72

Пристапност
Во достапна форма

[Компатибилен Модел] Овој Air Tags пронаоѓач силикони заштитни случај додатоци е само компатибилни со Air Tags (2021), не се применливи на други GPS производи. [Високо-квалитетни Материјали] Направени од меки силиконски материјал, меки и удобни, не се лизга и носат-отпорни, и водоотпорен.Приложените carabiner е направен од метал, што е многу силна и не е лесно да се скрши. [Цртан филм Дизајн] Дури и мали заштитни случај на Air Tags може да биде дизајнирана во една симпатична и интересен цртан филм стил.Тренди и модерен дизајн се како Air Tag украси, додавање на малку забава за живот. [Функција] ултра-тенок заштитна силиконска маска може да се заштити Воздухот Ознака добро, спречување на Воздухот Ознака од тоа да биде изгребани од страна на хард предмети и спречување на отпечатоци од прсти од оставена.На метал carabiner може да се откажам Air Tag на копчињата и паричници и багаж, така што Воздухот Ознаки ќе не окупираат на јачината на звукот во паричникот. [Лесно да се Инсталира] Овој Air Tags заштитна маска е лесно да се инсталира и расклопување, и ќе не блокира сигнал на пренос и за конекција, и звукот уред на Air Tag нема да го намали звукот поради заштитна маска.Направете вашиот Air Tag лесен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент