.

.

Almencla Мулти-Обоени Дрвени Боја Сортирање 20 Картички Боја За Појавување На Рано Учење Меморија Забавно Моторни Вештини Сензорни Сензорни Играчка Роденденски Подаро

Almencla Мулти-Обоени Дрвени Боја Сортирање 20 Картички Боја За Појавување На Рано Учење Меморија Забавно Моторни

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Корисно да се подобри деца логично размислување способност и рака-на мозокот и координација, способност и боја чувствителност.Ова е образовни играчка за години учење бои и assorting.Тоа е образовна предучилишна играчка за мали момчиња и девојки.Вкупно 20pcs картички, секоја картичка натпревари различни бои, децата асортиман топката според бојата на картичката.Совршена релаксација алатка додека како еден fingertip играчка.Опис : - Ова е образовни играчка за години учење бои и assorting. - Вкупно 20pcs картички, секоја картичка натпревари различни бои, децата асортиман топката според бојата на картичката. - Корисни за подобрување на деца логично размислување способност и рака-на мозокот и координација, способност и боја чувствителност. - Совршена релаксација алатка додека како еден fingertip играчка. - Тоа е образовна предучилишна играчка за мали момчиња & девојки.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Size : 14x14x3cm/ 5.51x5.51x1.18inch Package Вклучува : 1 Set Color Сортирање Toys Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент