.

.

Напојување Замена за Joyo Jf-03 Криза Нарушување Ефекти на Возилото Адаптер 9V

Напојување Замена за Joyo Jf-03 Криза Нарушување Ефекти на Возилото Адаптер 9V

DEN 552.00

Пристапност
Во достапна форма

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бучава без Операција.Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент