.

.

ZXCC Автомобил Тешко Жица за Полнење DVR Кутија за Снимач Цртичка Cam Камера Мини USB

ZXCC Автомобил Тешко Жица за Полнење DVR Кутија за Снимач Цртичка Cam Камера Мини USB

DEN 254.40

Пристапност
Во достапна форма

【Широк Компатибилен】Текст : 12 V-24 V; Излез : 5 V/2 A(исто така одговара за 1А).Оваа hardwire полнење компатибилен со сите цртичка камери. 【Низок Напон за Заштита на】Доаѓаат со чувствителни напон уреди со покажувач на прекинувач, таа ќе го следи автомобил батеријата напон во реално време.Откако напон е помал од само 11,6 V, тоа ќе се намали за напојување, оставајќи доволно моќ да го запали моторот. 【24-Час Моќ На】Прави паркинг монитор на вашиот цртичка cam работа!Го чува напојува дури и по исклучите engine, заштитете го вашиот автомобил во текот на целиот ден!. 【Анти-мешање е Радио за Автомобил】Вашиот автомобил радио ќе се замеша по инсталиран најголем дел од цртичка камери, овој комплет ќе ви помогнат да се реши овој проблем. 【Сè е Подготвено за Вас】 Тоа да дојде со сите потребни инсталирање алатки, и жица конектори на сите кабелски врски прави инсталација полесно и поцврсти.Исто така детални инструкции дадени во пакетот. Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Црна Внесување на Жици : ЗЕМЈА / АКК Излезен Интерфејс : Мини USB Влезен Напон : DC 12-24 V Излезен Напон : 5 V Излезна Струја : 2 A (Макс.) Кабел Должина : 3.5 Метри Поддршка Осигурач Тип : Сите Осигурувачи Компатибилен со 12-24 V DC Автомобили, Комбиња и Камиони, итн.Пакет : 1x Тешко Жица Единица 1x Демонтажа Алатка 1x Упатство за Инсталација Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)2.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски screen3.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент