.

.

GUAGUA Компатибилен со iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај Сјајот Искра Bling Сјајна Покритие за Девојки, Жени со Дополнителен Прстен Носителот на Потпирачот Тенок Зашти?

GUAGUA Компатибилен со iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај Сјајот Искра Bling Сјајна Покритие за Девојки,

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој прст потпирачот може да им овозможи на hands-free удобност употреба на вашиот телефон и како прстен за да се обезбеди вашиот телефон на вашата страна.5" Пинк Карактеристики : 3-ВО-1 Хибрид Структура Мека TPU надворешната школка + bling сјајот филмот + тешко пластични внатрешна обвивка, 3-во-1 хибрид телефон случај може да го обезбеди вашиот i Phone 7/8 Плус доволно заштита.Точни и големи отворање cutouts може да им овозможи лесен пристап до i Phone 7 / 8 Плус е сите пристаништа.Бесплатен Дар-Екстра Прст Прстен Стојат Ние ќе испрати прст прстен држачот за вас, тоа може да се ротира во 360 степени и да се здипли во 180 степени.НЕ ОДГОВАРА за било кој друг паметен телефон модели и БЕЗ екран заштитник.【Компатибилен Со】Сјајот телефон случај е само компатибилни со i Phone 8 плус / i Phone 7 плус 5.Ако не користите прстен носител на оваа i Phone 7 / 8 Плус случај е компатибилен со безжичен полнач.GUAGUA Компатибилен со i Phone 8 Плус Случај, i Phone 7 Плус Случај Сјајот Искра ling Сјајна Покритие за Девојки, Жени со Прст Потпирачот Тенок Случаи за i Phone 7/8 Плус 5. 3> Откако ќе се користи прст прстен носителот, ве молиме да го отстраните случај кога употребата на безжичен полнач.Сјајот Bling Стил Bling филм средниот слој може да го направат вашиот i Phone 7/8 Плус повеќе убави, уникатен избор за девојки, жени и дами.Се разбира, ако не ви се допаѓа тоа, можете да им дадете до користење.И флексибилни копчиња носи вашиот телефон одговорно допир искуство. 【Екран и Камера за Заштита】Покрена камера и екран рабовите им помогне на вашиот i Phone 7 / 8 Плус, заштита од гребење.Тоа може да се користи како потпирач за раце бесплатно гледање за гледање филмови, facetime со други; како прстен за да се обезбеди вашиот телефон, да се спречи вашиот i Phone 7 /8 Плус лизгаат од вашите раце. 【Подарок-Екстра Прст Потпирачот】Испратите прст потпирачот.И 3-ВО-1 хибрид структура ќе обезбедат доволно заштита од капки, гребење и удари.И овој сјај филмот е трајна, вие не се грижите за тоа што ќе исчезнат. 【Ве молиме Имајте во предвид】1> аглите на сјајот филм има некои пукнатини, тоа е посебен дизајн кој може да се направи 3-во-1 структури стабилни и поволни.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : ОВОЈ ПРСТ ПРСТЕН ЗАСТАНЕ НЕ Е ЕДНОКРАТНО!Аглите на средниот слој сјајот филм има некои пукнатини, тоа е посебен дизајн кој може да се направи 3-во-1 структури постабилна и погоден!Q&A : Она што е во пакет? 1x Случај Маска за i Phone 8 Плус / i Phone 7 Плус 1x Прст Потпирачот Прстен Носителот тоа Е компатибилен со безжичен полнач? - Ако користите прстен носителот, ве молиме да го отстраните овој случај кога користите безжичен полнач.

Главните карактеристики

Избор на клиент