.

.

Возен Песоци BPA-Free 24 Унца Шишиња со Вода, Наливно 100 Пак, произведено во САД

Возен Песоци BPA-Free 24 Унца Шишиња со Вода, Наливно 100 Пак, произведено во САД

DEN 5039.52

Пристапност
Во достапна форма

Партија Услуги.Додавање на вашето лого или дизајн на овие прифатлива шишиња и ги користите за да ги привлечат или да го задржат клиентите.и многу Повеќе!.Додадете играчи имиња, тим логото, мотивациони изреки, без оглед!Биде победник кога ќе им даде на овие персонализирани шишиња како подарок.ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА употреба : Одличен избор за масовно на шишиња со вода за тимски спортови, партии и корпоративни настани.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : најголемиот Дел поставен на 100 полу-цврсти лесни 24 унца обновливи пијалок шишиња.Логото на Слободен; Imprintable област мерки 4" висок x 9 1/4" турнеја.Специјални Настани.Овие празни шишиња се лесно да се прилагодите на вашите омилени локалните спортски клубови - дете или возрасен.Не користите фрли-далеку вреќи или контејнери, употреба на нешто што може да се користи повторно и повторно.

Главните карактеристики

Избор на клиент