.

.

Sabai Arom Манго Овоштарник и Сијамски Црешни Туш Гел - Сет Б.

Sabai Arom Манго Овоштарник и Сијамски Црешни Туш Гел - Сет Б.

DEN 2059.20

Пристапност
Во достапна форма

Сет се состои од : Sabai arom Манго Овоштарник Бања & Туш Гел 250 ml x 2 парчиња.Sabai arom Сијамски Црешни Бања & Туш Гел 250 ml x 2 парчиња.Манго Овоштарник Бања & Туш Гел : Искуство Манго Овоштарник бања и туш гел кој е тропски задоволство фузија на манго нектар & манго лист.Формулиран со негување на манго семе путер, заедно со овошни ензими & витамин Ц од манго нектар, и кожата smoothening манго лист.Оваа p H неутрална туш гел нежно чисти, без сушење, ја остава кожата со чувство свежо и хидрирани.Сијамски Црешни Бања & Туш Гел : се Доживее сензуална гламур на champaca цвет и ylang ylang, исклучителна Тајландски цвеќиња што се користи со векови од страна на Сијамски дами во Кралскиот суд за шарм и сексапил.Формулирани со користење на традиционалните Тајландски убавина рецепт на пет тропски цвеќиња полен (Champaca, Јасмин, Свети Lotus, Bulletwood, Ironwood) за негување на кожата бенефиции.Оваа p H неутрална туш гел нежно чисти, без сушење, ја остава кожата со чувство soft & хидриран.Манго Овоштарник Бања & Туш Гел : Искуство Манго Овоштарник бања и туш гел кој е тропски задоволство фузија на манго нектар & манго лист.Формулиран со негување на манго семе путер, заедно со овошни ензими & витамин Ц од манго нектар, и кожата smoothening манго лист.Оваа p H неутрална туш гел нежно чисти, без сушење, ја остава кожата со чувство свежо и хидрирани.Сијамски Црешни Бања & Туш Гел : се Доживее сензуална гламур на champaca цвет и ylang ylang, исклучителна Тајландски цвеќиња што се користи со векови од страна на Сијамски дами во Кралскиот суд за шарм и сексапил.Формулирани со користење на традиционалните Тајландски убавина рецепт на пет тропски цвеќиња полен (Champaca, Јасмин, Свети Lotus, Bulletwood, Ironwood) за негување на кожата бенефиции.Оваа p H неутрална туш гел нежно чисти, без сушење, ја остава кожата со чувство soft & хидриран.

Главните карактеристики

Избор на клиент