.

.

Мрзливи Сузан Плочата Табела Сад се Врти Ротирачки Лента (Големина : 80СМ/31In)

Мрзливи Сузан Плочата Табела Сад се Врти Ротирачки Лента (Големина : 80СМ/31In)

DEN 7563.60

Пристапност
Во достапна форма

★Enhanced калено стакло, безбедно и експлозија-доказ, 8mm дебели, доволно силна, стабилна отпорност на топлина, мазна површина, без гребнатини, лесно да се одржува и чисти, полира рабови, мазна и нежна, без штета на рака. ★ Зголемување на алуминиум легура база, сигурен носивоста, стабилна, не се нервира, густа челик лежишта се обезбеди флексибилни ротација на плочата, без бучава. ★ Не се лизга гумени нозе се заштити вашата маса површината и да се спречи лизгање во текот на цокл, обезбедување на балансирана поддршка. ★ Погодни ротирачки дизајн, лесно да ги споделат храна, погоден за дома, хотел, банкет, празник вечера, роденден и канцеларијата на заедничка маса. ★Дијаметар на круг плочата : 50-120cm (20-47inch), разликата помеѓу дијаметар на плочата и дијаметарот на табелата е 40cm или 50cm.Ве молиме цел по утврдувањето на големината.DOur модерна грамофони се совршен додаток за кујна ресторани, хотели, големи јадење места, и лесно споделување на храна со сите во вашето семејство вечера, банкет или роденден за удобно јадење experience A практични ротирачки послужавник, како подарок за вашите пријатели или роднини, е многу добар choice No треба да се соберат, можете да го користите производот directly Name : Мрзливи Susanquantity : 1 Material : калено стакло + алуминиумски легури base Glass дебелина : 8mm Features : здрав, висока температура отпорни, флексибилни ротација, не tilt Products вклучуваат : 1* стакло turntablenote : Поради посебни ивица процесот на производи од стакло, со големина на ротирачкото лента ќе имаат грешка од околу 0-3 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент