.

.

Воздушен Кулер Виткање Чадор Лесни Автоматски Чадор со LED Светло Рефлексивни Мрачно Сина

Воздушен Кулер Виткање Чадор Лесни Автоматски Чадор со LED Светло Рефлексивни Мрачно Сина

DEN 1012.80

Пристапност
Во достапна форма

Нашите автоматски чадор е meade многу различни, кога се затвори овој чадор, влажни дел ќе биде во внатрешноста на чадор, кој спречува водата да капе.Нашите чадор со LED светло дизајн со нагласи рефлексивни лента на крошна работ, за да ви даде 360 степени на висока видливост.Овој водоотпорен чадор е збогатена со 10 засилен fiberglass ребра дека flex малку да го издржат моќен windwithout свртуваат внатре кон надвор.Овој чадор поддршка Еден Клик се отвораат и Затвораат, сите што треба да направите е едноставно притиснете го копчето на рачката.Водоотпорен виткање чадор со LED светло, што го прави полесно да се види на патот во текот на ноќта, спречување на повреди posibility.

Главните карактеристики

Избор на клиент