.

.

Пакување од 2 Силикони Солидна Тарнер ,Не Држи Дупчиња Кујна Spatulas ,Висока Топлина Отпорни BPA Free Прибор за Готвење ,Идеален Садови за Риба ,Јајца ,Палачинки (РОЗОВО ЗЛА

Пакување од 2 Силикони Солидна Тарнер ,Не Држи Дупчиња Кујна Spatulas ,Висока Топлина Отпорни BPA Free Прибор

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ : за Разлика од другите обичните продавачи, ние се обрне повеќе внимание на безбедноста на производот материјали.Нашите силикони шпатула се направени од храна одделение силиконски, бесплатно на BPA.Дури и при високи температури на 446℉ (230℃), нема потреба да се грижите за топење или deforming.Во исто време, меки силиконски нема да гребење на кожата, кои може подобро да ја заштитите вашата тенџере.ПОВЕЌЕТО ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : високо-квалитетна 18/8 нерѓосувачки челик е многу издржливи и ви држи подалеку од неволја на кујнски прибор rusting или кршење.Анти-scald силикони се справи со не е лесно да се спроведе топлина и е поудобно да се одржи од традиционалните садови.Додека вие уживате среќен готвење време, подобро можете да го заштитите вашите раце од се scalded.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : По секоја употреба, само ги со топла вода или да се стави во машина за миење садови, што може лесно да се чисти и да се отстрани вишокот на масти и храна.Дизајнот на круг виси дупка го прави полесно да се исуши, ефикасно спречување мирис и бактерии акумулација.САМО САКАМ ДА се ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРИТЕ FOY ШТО се : Живот доаѓа од детали.Bundlepro Прибор инсистира на контрола на детали.Модерната каки боја може слободно да се совпадне со различни кујна стилови.Мека храна одделение силиконски е дизајниран за бучава-слободен готвење.Тенка и флексибилна работ,е идеален за нервира.НАШАТА УСЛУГА : никој Не е роден да биде добро готви, но добро прибор често добива два пати резултатот со половина напор.Bundlepro е доверлив кујна utensil експерт, ние сме биле посветени на обезбедување на клиенти со највисок квалитет на кујнски прибор.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе бидеме многу среќни да помогнеме !.

Главните карактеристики

Избор на клиент