.

.

Дан&Дес 5PCS Ај Оди Брендон Автомобил Налепници Decal Налепница за Кола Браник Камион Ван Прозорец Лаптоп - 7 x 3

Дан&Дес 5PCS Ај Оди Брендон Автомобил Налепници Decal Налепница за Кола Браник Камион Ван Прозорец Лаптоп -

DEN 167.52

Пристапност
Во достапна форма

1. Супер самолепливи налепници направени од високо-квалитетни материјали и печатење. 2. Големина на налепницата е соодветен, а тоа може да биде поставен насекаде, како што се компјутери, автомобили, браник налепници, windows, итн.Специфични димензии се прикажани во слика. 3. Го прилагодите изгледот на вашиот автомобил, камион, комбе, лаптоп, мобилен телефон или конзола да се направи вашите пријатели љубоморен. 4. Нека вашиот куфер се признаваат веднаш во аеродромот, или да дадат изјава за вашето возило да го привлече вниманието на другите возачи. 5. Професионално печатење, високо-квалитетни налепници.Лесно да лупам и се држи до скоро било која површина.Куршум Точки : 1. Супер самолепливи налепници направени од високо-квалитетни материјали и печатење.2. Големина на налепницата е соодветен, а тоа може да биде поставен насекаде, како што се компјутери, автомобили, браник налепници, windows, итн.Специфични димензии се прикажани во слика.3. Го прилагодите изгледот на вашиот автомобил, камион, комбе, лаптоп, мобилен телефон или конзола да се направи вашите пријатели љубоморен.4. Нека вашиот куфер се признаваат веднаш во аеродромот, или да дадат изјава за вашето возило да го привлече вниманието на другите возачи.5. Професионално печатење, високо-квалитетни налепници.Лесно да лупам и се држи до скоро било која површина.Опис : Име : автомобил sticker Size : како shown Material : paper Weight : 10g Packing Листата : 3*Лепенки (изборен)/5*Лепенки (изборен)/10*Лепенки (изборен)/100*Лепенки (изборен)Забелешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Пакет Including3*Лепенки (изборен)/5*Лепенки (изборен)/10*Лепенки (изборен)/100*Лепенки (опционално).

Главните карактеристики

Избор на клиент