.

.

Силиконски AirTag Случај, 2 ПАРЧИЊА Замена Не се Лизга Анти-Нула Перат Tracker Пронаоѓач Заштитник Покрие AirTag Заштитни Случај со Keychain, Симпатична AirTag Случај за Куче, Мачка

Силиконски AirTag Случај, 2 ПАРЧИЊА Замена Не се Лизга Анти-Нула Перат Tracker Пронаоѓач Заштитник Покрие AirTag

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјали : Меки силиконски Карактеристики на Производот : 1.Целото Тело за Заштита : На Air Tag заштитен ракав има одличен анти-падот и шок-доказ ефект, така што вашиот Air Tag е заштитена од судири и гребнатини и целосно го штити вашиот Air Tag. 【ПРЕНОСЛИВОСТ】На Air Tag заштитна маска доаѓа со keychain, можете да го закачите на автомобил копчиња, училишни торби, децата во училиштето кеси, куче синџири, скапоцености и други предмети, лесно размена и промена на Air Tag во прилог на предмети.Безбедно и Издржливи : заштитен ракав е издржливи и безбедни, keychain прстен затворање секогаш е безбедно да се заштити вашиот Air Tag од кои спаѓаат надвор и да се избегне Air Tags лизгачки надвор случајно.Издржливи силикони Air Tag случај да се обезбеди целосна тело за заштита за вашиот Airtag од гребнатини, мрсна нечистотија и гребнатинки.Ова ќе биде совршен подарок, така што тие повеќе нема да се грижите за нивните лични предмети ќе бидат изгубени, тие ќе се чувствуваат дека тоа е срцето-затоплување подарок.Пакет : 1 x черепот шема Airtags заштитни случај 1 x маскирна шема Airtags заштитни случај 2 x Keychain 24-Часовна Услуга на Клиентите Cozybedin обезбедува одлични услуги на клиентите.Уникатната изработка прави заштитна маска повеќе кожа-пријателски, неговата мала тежина е речиси занемарлива, и точните дебелина може да се заштити вашиот уред.Совршено се вклопуваат Air Tag со полно тело, заштитна маска, пакетот вклучува две Различни модели Air Tag случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент