.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 1 КОМПЈУТЕР Обновливи Педесет Конкавна Празно Микроскоп Стакло Слајд Микроскоп Додатоци

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 1 КОМПЈУТЕР Обновливи Педесет Конкавна Празно Микроскоп Стакло Слајд

DEN 2311.20

Пристапност
Во достапна форма

Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Главните карактеристики

Избор на клиент