.

.

KFidFran 8pcs S Куки Позлата од не ' Рѓосувачки Челик Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот за Бесење Растенија Садови и Тави Филџани Кафе Прибор за Облека Крпа Розово З

KFidFran 8pcs S Куки Позлата од не ' Рѓосувачки Челик Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот за Бесење Растенија

DEN 919.20

Пристапност
Во достапна форма

54"Дебелина : 2.Ова создава голема складирање решение и да се приспособат на вашите потреби.KFid Fran 8pcs S Куки Позлата од не ' Рѓосувачки Челик Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот за Бесење Растенија Садови и Тави Филџани Кафе Прибор за Облека Крпа Зголеми Gold Made од нерѓосувачки челик, S куки, здрав и трае долго време, за слободното или замена, може да висат 15kg/33lbs предмети без страв од нив паѓаат.09", Ширина на отворање : 39mm/1.ПАКЕТ Дебелина : 2.тоа не влијае на користењето на, ве молиме не заборавајте, пред да ги купите.Задржи вашата кујна во ред со овие комунални куки, ќе најдете време ќе бидат зачувани и да се готвење е повеќе интересен!Погоден за прибор, лажици, тави, садови, кафе чаши, садови, перници, крпи, растенија, градинарство алатки, облека и така натаму.Постојат unpainted во висат дел, се должи на s-кука во облик на обоен во бесење. Варијабилноста на 1-2mm е можно поради мерење процес.09"Капацитет : 15kg/33 Ibs Notes : 1.Овие S куките се дизајнирани за да ги исполни поинаква ситуација и потреби, што се користи широко за кујна, бања, спална соба Плакарот за Статистика и Градина. Поради снимање и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.во Regalen und Gestellen.МАТЕРИЈАЛ и на другиот крај е добро да се одржи на предмети На куки може да се користи насекаде, вклучително и на закачалки, pegboards или ленти од дрво.

Главните карактеристики

Product Name:
S Hooks
Material:
Stainless Steel
Total Size:
203 x 48 x 7mm/8 x 1.9 x 0.3(L*W*H)
Width of Opening:
39mm/1.54
Thickness:
2.3mm/0.09
Load Capacity:
15kg/33Ibs
Notes:
1. Variability of 1-2mm is possible due to the measurement process. :
2. Due to the shooting and screen setting difference, the color of the item may be slightly different from the pictures. :
Description in German :
8pcs S Haken Überzug Edelstahl Kleiderbügel Halter Küche Badezimmer Schrank zum Aufhängen von Pflanzen Töpfe und Pfannen Kaffeetassen Utensilien Kleidung Handtuch Roségold :
PAKET u0026 GRÖSSE:
Paket enthalten 8 Stück S-Haken, Gesamtgröße
MATERIAL u0026 STILVOLL:
Diese S-förmigen Haken sind aus Edelstahl, glatte Beschichtungsoberfläche ohne Grate, ohne sich Sorgen zu machen, Ihre Hand zu verletzen. Entwickelt, um robust, hochfest und langlebig zu sein
EINFACH ZU INSTALLIEREN:
Kein Ankleben oder Verwenden von Schrauben und Näg
Избор на клиент