.

.

Fenteer Повеќенаменски Кат Scraper Прилагодливи Wiper Долга Рачка Прозорец Метла Домаќинство Метла Sweeper за Бања

Fenteer Повеќенаменски Кат Scraper Прилагодливи Wiper Долга Рачка Прозорец Метла Домаќинство Метла Sweeper за

DEN 309.12

Пристапност
Во достапна форма

На мултифункционален метла е погодна за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања, и исто така, може да се користи како прозорецот scraper да се исчисти и спреј стакло стакло.Кат squeegee главата може лесно да се исчисти агол и дамка, брзо се суши без забележување на т.н".Прилагодлив со можност да биде продолжен се справи со пол, без свиткување или клекнат да се чисти, освен напори и заштеда на време.Пластични squeegee почиста овозможува сува кат површина ефикасно и да се отстрани нечистотијата и косата лесно.Пластични squeegee совршено се вклопуваат во подот и да се заштити површината.Брз чистење и ddrying подот и прозорец.Опис : - пластични squeegee почиста овозможува сува кат површина ефикасно и да се отстрани нечистотијата и косата лесно. - Пластични squeegee совршено се вклопуваат во подот и да се заштити површината.Брз чистење и ddrying подот и прозорец. - Кат squeegee главата може лесно да се исчисти агол и дамка, брзо се суши без забележување на т.н". - Прилагодлив со можност да биде продолжен се справи со пол, без свиткување или клекнат да се чисти, освен напори и заштеда на време. - На мултифункционален метла е погодна за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања, и исто така, може да се користи како прозорецот scraper да се исчисти и спреј стакло стакло.Спецификација : - Производот Категорија : Метла - Материјал : Пластични и од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Gray Size Табела : Четка Глава : 30.5x2.3x9.4cm/12.01x0.91x3.70inch Handle : 90cm/35.43 inch Package Вклучува : 1 Парче Handle2 Парчиња Четка Head Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

- Product Category:
Broom
- Material:
Plastic and Stainless Steel
- Color:
Gray
Size Chart:
Brush Head:
30.5x2.3x9.4cm/12.01x0.91x3.70inch
Handle:
90cm/35.43inch
Package Includes:
1 Piece Handle :
2 Pieces Brush Head :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Избор на клиент