.

.

Цвеќиња Лист Пеперутки Персоналните Бебе Ќебиња со Името 30x40 Инчен за Новороденче Креветчето Доенчиња

Цвеќиња Лист Пеперутки Персоналните Бебе Ќебиња со Името 30x40 Инчен за Новороденче Креветчето Доенчиња

DEN 1264.80

Пристапност
Во достапна форма

Соодветна Големина : 30"(W) x 40"(Л).Совршена големина за секојдневна употреба.Применливи Повод : градинка ќебе може да се користи за студена зима затворен,лето воздух условено соба,и бебе или мало childern може да биде во кауч,кревет и на други места за да уживате во тоа.Високо-квалитетни материјали : Нашето бебе ќебиња се направени од меки ткаенини, кои се посоодветни за бебиња' деликатна кожа.Совршен Подарок : прилагодено подарок покажува колку ти е гајле и колку време и напор се стави во правење нешто уникатно за тоа посебно некој.На руно ќебиња направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Новороденче подарок,Ден на Мајката,Таткото ден,денот на Благодарноста,Божиќ или било какви посебни денови.Лесно да се грижи : машина за миење со благ циклус, ладна вода, да се избегне употребата на ткаенина softeners и bleaches!Сува на ниска температура.Не железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент