.

.

EuisdanAA Метал Дома Накит Случај Кутија Фиока за Безбедност Катанец Latch Заклучување 6 Поставите Тон Бронза(Caja de joyería para el hogar де метал Caja Cajón Seguridad Candado Pestillo Cerradura 6 Juego Tono д

EuisdanAA Метал Дома Накит Случај Кутија Фиока за Безбедност Катанец Latch Заклучување 6 Поставите Тон Бронза(Caja

DEN 298.32

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 6 Поставите x Кутија Брави; Име на Производ : Кутија Latch.Големина : Комбинирано : 41 x 10мм/1.6" x 0.4"(D*H); Нето Тежина : 97g.Монтажа Дупка со Дијаметар : 2mm/0.08"(Diámetro del orificio де montaje : 2 mm / 0.08".Монтажа Дупка Растојание : 8mm/0.3",17mm/0.67",25мм/1",29mm/1.1",33mm/1.3"(Distancia del orificio де montaje : 8 mm / 0,3", 17 mm / 0,67", 25 mm / 1", 29 mm / 1,1", 33 mm / 1,3".Euisdan AA Метал Дома Накит Случај Кутија Фиока за Безбедност Катанец Latch Заклучување 6 Поставени Бронзени Tone It обезбедува позитивни чекање и нема да се лизга отвори.Latch е совршен за градите, кутии, trinket кутии и toolboxs.Опремен со едноставна структура, лесна инсталација, издржливост.Завртка планината стил, монтажа завртки се вклучени тука.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме?овозможи?1-3мм?грешка?поради?да?прирачник?мерење.Ве молиме да направите?сигурни?вас?направи?да не?умот?пред тоа?вас?понудата.Опис на Spanish Caja де joyería para el hogar де метал Caja Cajón Seguridad Candado Pestillo Cerradura 6 Juego Tono де bronce Color : tono bronce; Материјал : metal Contenido del paquete : 6 juegos де pestillos caja de; Nombre del producto : pestillo де caja Tamaño : combinado : 41 x 10 mm / 1,6" x 0,4" (D * H); Peso neto : 97g Diámetro del orificio де montaje : 2 mm / 0.08"Distancia del orificio де montaje : 8 mm / 0,3", 17 mm / 0,67", 25 mm / 1", 29 mm / 1,1", 33 mm / 1,3".

Главните карактеристики

Избор на клиент